
Purmerend – De politie heeft dinsdag een hennepplantage aangetroffen in een woning aan de Planetenstraat en daarbij een 52-jarige man en een vrouw van 51-jaar, beiden uit Purmerend aangehouden.
De politie ging ter plaatse omdat de man en vrouw onenigheid hadden. In de woning vonden de agenten toen een hennepplantage, waar zo’n honderd planten werden gekweekt. De man had ook nog een aanzienlijk geldbedrag bij zich en in zijn auto lagen onder meer een knuppel en een wapenstok. Al deze spullen zijn in beslag genomen. Beide verdachten zijn voor nader onderzoek ingesloten.
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |