
Purmerend – Omstreeks half vier kreeg de ambulance de melding om ter plaatse te gaan op de Jan van Egmondstraat. Toen de ambulance ter plaatse kwam konden zij niet naar binnen. Politie en brandweer kwamen ook ter plaatse.
De politie heeft met een stormram de deur geopend. De bewoner is thuis nagekeken en hoefde niet mee met de ambulance.
Update: “Ik zie net het bericht van de uitruk in de van egmondstraat. De politie heeft de deur niet met een stormram open gemaakt. Dat was de brandweer. En het materiaal is een bonkie of deurforceerder.”
P 1 Ongeval Binnen Letsel Jan van Egmondstraat 1 M Purmerend 115031 https://t.co/GzOkyK42Cz
— Monitor P2000 (@MonitorP2000) August 24, 2017
Foto’s: Haico Kats – www.haicokats.nl
—
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |