
Purmerend – Aanstaande zondag, 19 augustus, is weer de vierde editie van StreetGasm. Hét evenement voor de ware petrolhead die houdt van bijzondere sportauto’s, de geur van rubber, custom bikes, ronkende motoren, prachtige promodames.
Eigenaar Kevin van Custom Dreams Purmerend stelt wederom zijn prachtige zaak open. Het evenement is van 14.00 tot 19.00 uur. De Weberstraat in Purmerend, waar Custom Dreams gevestigd zit, zal worden omgetoverd tot een kleurrijke autoboulevard. Voor de insiders zal er een BBQ worden georganiseerd maar bezoekers zijn ook van harte welkom.
Meer informatie op: Streetgasm.com
Foto’s: Rob Klaucke – StreetGasm 2017
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |