Auto ramt wegversmalling in Purmerland

Purmerland – De hulpdiensten werden gealarmeerd voor een ongeval bij een wegversmalling in Purmerland waarbij een automobilist het hekwerk van de versmalling uit de grond heeft gereden.
Ook een ambulance werd gealarmeerd maar bleek uiteindelijk niet nodig te zijn. Door de klap van de aanrijding heeft het voertuig diverse vloeistoffen verloren waarna de brandweer heeft het wegdek schoon gemaakt. Het voertuig is door de berger afgevoerd. Het is onduidelijk hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.
13:36:59 P1 nhgg01 ongeval wegvervoer letsel purmerland purmerland #115031
— P2000Regio11 (@P2000Regio11) August 25, 2018
Foto’s: Haico Kats – meer op regio11.nl
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |