15.9 C
Purmerend
maandag 29 mei 2023
Home* nazomerfeestweek 2018Nazomerfeestweek: de 146ste kortebaandraverij

Nazomerfeestweek: de 146ste kortebaandraverij

Purmerend – De harddraverijvereniging Prins Bernhard uit Purmerend organiseert sinds 1873 kortebaanwedstrijden in de binnenstad van Purmerend. Dit jaar was de 146e editie.

De kortebaandraverij is in de loop der jaren uitgegroeid tot een professionele Purmerendse Paardendag waar louter de top van de Nederlandse kortebaandraverij aanwezig is. Meer dan 100 kuub zand was gestort in de nieuwstraat.

Bovenal is de traditionele tweede donderdag in september een reünie van Purmerenders en oud Purmerenders die elkaar die dag onder het genot van een drankje en een hapje ontmoeten.

Deze typische Noord-Hollandse tak van de drafsport is een fenomeen. Over een lengte van 275 meter gingen paard en pikeur in hoge snelheid over de baan aan de Nieuwstraat.

Vanavond zijn er in heel veel kroegen op de Koemarkt optredens van artiesten en dj’s.


4 GRATIS kussens

Steun Regio Purmerend met een kleine donatie. Alle kleine beetjes helpen en moedigen ons aan om nieuws te blijven maken. Voor iedereen. Alvast bedankt.


Gerelateerde artikelen

Wat u zegt


Advertentie


Onze Socials

9,258FansLike
2,236VolgersVolg
1,589VolgersVolg

Het weer

Purmerend
bewolkt
15.9 ° C
17.3 °
13.3 °
66 %
7.2kmh
98 %
ma
15 °
di
14 °
wo
19 °
do
15 °
vr
17 °

Laatste berichten

Laatste reacties

Chat openen
1
Tip de redactie!
Tip hier de redactie van Regio Purmerend of stel uw vraag.