
Purmerend – In een woning aan de Boezemkade is een magnetron ontploft waardoor er een kleine brand ontstond in de woning. Er was sprake van veel rook en er zijn geen gewonden gevallen.
De bewoonster schrok van het feit dat de magnetron in brand stond. Zij sloot de keukendeur, belde de brandweer en kon op tijd naar buiten komen. De snel ingeschakelde brandweer bluste de brand, maar kon niet voorkomen dat er rook- en roetschade ontstond in de woning.
16:45:11 P1 bnh-01 brand woning boezemkade purmerend #110563
— P2000Regio11 (@P2000Regio11) May 27, 2019
Foto’s: Haico Kats – Haicokats.nl
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |