File op A7 richting Zaandam, persoon te water

Wijdewormer – Door een reddingactie is op de A7 richting Zaandam ter hoogte van afrit Wijdewormer een file ontstaan. Een persoon is te water geraakt. De brandweer is met groot materieel aanwezig.
Ook aan de Noorderweg is politie en de ambulance aanwezig, mogelijk om het slachtoffer via de weilanden te bereiken. Door de reddingsactie is er een file ontstaan. Twee rijstroken zijn dicht. De extra reistijd bedraagt zo’n 40 minuten.
Update 18:32 uur: De file bedraagt nog zo’n 6 kilometer met een vertraging van 14 minuten.
Update 20:00 uur: In het naastgelegen weiland is een scootmobiel aangetroffen. De drenkeling is gered en naar het ziekenhuis gebracht. Wat de scootmobiel en de berijder daar deed is vooralsnog een raadsel.
+40 min. op de #A7 Hoorn->Zaandam tussen Purmerend en de afrit Wijdewormer. Er is 1 rijstrook dicht.
— ANWBverkeer (@ANWBverkeer) September 5, 2019
17:44:07 P 1 BNH-06 Ongeval Buiten A7 Li 11,6 Wijdewormer 115051 111032
— P2000 Kennemerland (@p2kkennemerland) September 5, 2019
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |