Foutje: bufferauto intocht krijgt bon

Purmerend – Een van de zogenoemde bufferauto’s van Bert Ooms Transport heeft vanmiddag tijdens de intocht per abuis een bekeuring van de gemeentelijke handhavers ontvangen.
Een deel van de binnenstad was vanwege de intocht van Sinterklaas afgesloten voor het verkeer. Om te voorkomen dat een auto zou kunnen inrijden op de menigte, wordt het afgesloten deel beveiligd met zogenoemde bufferauto’s.
De verwachting is dat de bon, met een bedrag van 140 euro exclusief administratiekosten, zal worden kwijtgescholden.
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |