2.4 C
Purmerend
zaterdag 8 februari 2025
Home112Eenzijdig ongeval Jan Blankenbrug

Eenzijdig ongeval Jan Blankenbrug

Purmerend – Omstreeks 10:40 uur kregen de hulpdiensten een melding binnen van een ongeval op de Jan Blankenbrug.

Een voertuig met één inzittende raakte op de brug de controle over het stuur kwijt. De auto belandde tegen het hekwerk van de brug.​

De politie gaat op dit moment nog uit van een eenzijdig ongeval, maar zal een onderzoek starten naar de toedracht.​

De bestuurder wordt nagekeken door het ambulancepersoneel. Of hij mee gaat naar het ziekenhuis is niet bekend.​

Het voertuig zal worden weggesleept. De Jan Blankenbrug in de richting van het Van Damplein is korte tijd afgesloten voor het verkeer.

Foto’s: Regio Purmerend


Gerelateerde artikelen

1 REACTIE

  1. Controle over het stuur kwijtraken?
    Je mag daar maar 50 km p.u.
    Hoe dan?????
    Hopelijk geen ernstig letsel en blijft het bij een gekwetst ego….

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in


Onze Socials

10,184FansLike
2,592VolgersVolg
1,637VolgersVolg

Het weer

Purmerend
bewolkt
2.4 ° C
2.8 °
1.6 °
69 %
2.2kmh
100 %
za
6 °
zo
6 °
ma
5 °
di
7 °
wo
4 °

Laatste berichten

Laatste reacties

Chat openen
1
Tip de redactie!
Tip hier de redactie van Regio Purmerend of stel uw vraag.
Regio Purmerend gebruikt cookies om je de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door deze site te blijven gebruiken, ga je akkoord met ons gebruik van cookies.
Accepteren
Afwijzen
Privacybeleid