15.9 C
Purmerend
dinsdag 20 mei 2025
HomeRegionaalVanavond code geel door onweer, morgenochtend wegens zware windstoten

Vanavond code geel door onweer, morgenochtend wegens zware windstoten

Regionaal – Het is vanmiddag nog heerlijk weer, maar vanavond wordt het een stuk minder prettig om met de hond een blokje om te gaan. Vanaf 19:00 uur staat ons in Noord-Holland code geel te wachten.

Vanavond trekken er enkele onweersbuien van west naar oost over het land. Bij deze buien is er kans op hagel en komen windstoten voor van 60-75 km/u. In het (noord)westen zijn er bij de buien windstoten van 75-100 km/u mogelijk. De windstoten komen uit een zuidwestelijke richting. De buien trekken in de tweede helft van de avond weg naar Duitsland, waarna de wind tijdelijk afneemt.

Donderdagochtend komen er in het westen en noordwesten van het land opnieuw zware windstoten voor van 75-90 km/u uit een zuidwestelijke richting.

Verkeer en buitenactiviteiten kunnen hinder ondervinden van de onweersbuien en zware windstoten.

Vanwege het onweer geldt code geel tussen 19:00 en 23:00 uur. Morgen tussen 06:00 en 10:00 uur is dat het geval vanwege de wind.

Gerelateerde artikelen

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Onze Socials

10,254FansLike
2,700VolgersVolg
1,637VolgersVolg

Het weer

Purmerend
onbewolkt
15.9 ° C
17.2 °
15.5 °
68 %
1.3kmh
4 %
di
21 °
wo
16 °
do
14 °
vr
14 °
za
13 °

Laatste berichten

Laatste reacties