14.7 C
Purmerend
woensdag 23 april 2025
HomeCentrumPurmerendse horeca blij: winterterrassen mogen definitief blijven

Purmerendse horeca blij: winterterrassen mogen definitief blijven

Purmerend – Na een succesvolle proefperiode worden de populaire winterterrassen op de Koemarkt een blijvend onderdeel van het stadsbeeld. De Koemarkt in Purmerend is niet meer weg te denken zonder haar gezellige winterterrassen.

Wat begon als een proef in 2020, is nu officieel verlengd. Na een positieve evaluatie mogen horecaondernemers hun terrassen ook in de koudere maanden blijven exploiteren. De afgelopen jaren hebben de winterterrassen bewezen een aanwinst te zijn voor Purmerend.

Zowel bezoekers als ondernemers zijn enthousiast over de levendige sfeer die de terrassen creëren op het plein. Door de mogelijkheid om ook in de winter gasten te ontvangen, kunnen horecabedrijven hun personeel beter inzetten en nieuwe concepten ontwikkelen.

Nieuwe afspraken over terrasverwarming

Om de winterterrassen nog duurzamer te maken, zijn er afspraken gemaakt over het gebruik van verwarming. Vanaf 1 november 2026 is alleen nog elektrische terrasverwarming toegestaan. Dit is niet alleen beter voor het milieu, maar ook veiliger, aldus de gemeente Purmerend.

Relevant artikel:

Gerelateerde artikelen

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in


Onze Socials

10,232FansLike
2,659VolgersVolg
1,637VolgersVolg

Het weer

Purmerend
bewolkt
14.7 ° C
15.6 °
13.3 °
71 %
1.8kmh
100 %
wo
15 °
do
16 °
vr
15 °
za
17 °
zo
19 °

Laatste berichten

Laatste reacties