Live Verkiezingen 2025
Volg HIER live de verkiezingsuitslagen 2025 voor Purmerend

Jongeman overvallen door twee jongens met machete nabij skatebaan in de Gors

Purmerend – Een jongeman van 21 jaar is woensdagmiddag rond de klok van 16:00 uur het slachtoffer geworden van een gewapende overval in de buurt van de skatebaan in De Gors. Twee jongens op een fatbike benaderden hem en eisten onder bedreiging van een machete zijn spullen.

Volgens de moeder van het slachtoffer trok een van de daders een oortje uit zijn oor en wilden zijn North Face-jas, iPhone 13 en het andere oortje hebben. Eén van de overvallers bedreigde hem met een machete van 30-40 centimeter lang. Deze werd tegen zijn buik gedrukt, waarop een van de daders zei: “wil je gestoken worden?”

De jongeman weigerde zijn spullen af te geven, gaf één van de overvallers een klap in het gezicht en een harde duw en wist vervolgens weg te rennen richting het winkelcentrum waar de politie is ingelicht.

Signalementen:

Jongen 1:

  • Grijze trainingsbroek
  • Grijze gewatteerde winterjas
  • Zwarte schoenen
  • Ongeveer 16 jaar oud
  • Donkere huidskleur Afrikaanse afkomst
  • Slank postuur
  • Rond de 170 – 175 cm lang
  • Kort kroes haar

Jongen 2:

  • Zwart gekleed
  • Cappuchon op, gezicht daarom niet duidelijk.
  • Donkere huidskleur.

Hevig geschrokken

De jongeman is ongedeerd maar hevig geschrokken en overstuur door de gebeurtenis. Eén van zijn oortjes is tijdens het incident door een van de daders meegenomen, maar verder heeft hij zijn spullen kunnen behouden. De politie heeft nog een zoekslag verricht in de buurt maar de daders zijn niet aangetroffen. De daders zouden zijn weggereden richting het ziekenhuis.

Bij de politie is aangifte gedaan. Er volgt een onderzoek naar deze zaak. Getuigen die iets gezien of gehoord hebben, worden verzocht contact op te nemen met de politie op 0900-8844 of gebruik het tipformulier hieronder.

AANBEVOLEN ARTIKELEN

NET BINNEN

MEEST GELEZEN

Eén reactie

  1. In Purmerend heeft een kwart van de inwoners een migratieachtergrond en het wordt alleen maar meer.
    De pakkans op dit soort “snelle” overvallen is precies 0 en dat is de reden waarom het tegenwoordig op elk uur van de dag en overal kan gebeuren; van vrijwel leeg park tot druk winkelcentrum.
    Dit is ook gelijk de reden waarom je tegenwoordig geen kinderen meer ziet buitenspelen zoals, bijvoorbeeld, 30, 40 jaar geleden. De kinderen die je nu vaker ziet hebben weinig of een andere opvoeding, totaal losgelaten en vaak buiten tot 23 uur.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *