Noordbeemster – De brandweer is woensdagmiddag rond 17.20 uur uitgerukt naar een melding van een brand aan de Middenweg in Noordbeemster. In eerste instantie werd gedacht dat er sprake was van een brand in een paardenstal, waarop meerdere brandweervoertuigen werden ingezet.
Ter plaatse bleek de situatie echter minder ernstig dan aanvankelijk werd gevreesd. Volgens de Veiligheidsregio ging het om een kleine brand aan een daar opgeslagen boot. De brand was snel onder controle en kon door de brandweer worden geblust.
Na het blussen heeft de brandweer het gebouw geventileerd om de rook af te voeren. De eigenaar van de boot liep verwondingen op aan een hand. Behandeling door ambulancepersoneel bleek niet nodig.
Door de eerste melding rukte de brandweer met meerdere voertuigen uit, omdat rekening werd gehouden met een mogelijke brand in een paardenstal. Van een stalbrand bleek uiteindelijk geen sprake.
Foto: RVP Media






