🎯 Bereik 100.000+ inwoners per maand met een gratis bedrijfsprofiel. Klik hier
A7
🟒 Rustig
Jaagweg
🟒 Rustig
☁️
18Β°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Aantal straten in Volendam geen water door gebroken waterleiding.

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Volendam – Donderdagmiddag rond vijf uur is de brandweer opgeroepen voor een wateroverlast aan de Rozenstraat in Volendam. Daar zit in het midden van de weg een sinkhole,  de brandweer kan niet vertellen of die door de geknapte waterleiding is.

Het kan ook zo zijn dat de waterleiding door de sinkhole is geknapt. Het water stond zo’n 5 cm boven het straatwerk. Het waterbedrijf zal met een aannemer samen de schade herstellen. Gezien de schade zal dat nog enige uren in beslag nemen.

Er werd opgeschaald omdat mensen tijdelijk geen water hebben en in verband met het warme weer en niet zelfredzaamheid van diverse bewoners van een verzorgingshuis op honderd meter van de breuk.

Update: Rond 19:30 uur was de waterleiding weer gerepareerd. Rond 20:00 uur kwam er weer water uit de kraan bij de omliggende huishoudens.

Foto’s : Inter Visual Studio

Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

Jouw bedrijf op RegioPurmerend?

Bereik maandelijks 100.000+ regionale bezoekers

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

πŸ“«

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.