🎯 Bereik 100.000+ inwoners per maand met een gratis bedrijfsprofiel. Klik hier
A7
🟒 Rustig
Jaagweg
🟒 Rustig
🌀️
21Β°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Brand bij flat aan Henri Dunantstraat in Purmerend: rook tot op drie hoog

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Purmerend – Dinsdagavond rond half tien is er brand uitgebroken bij een flat aan de Henri Dunantstraat in Purmerend. Het vuur ontstond in huisraad dat voor de flat stond, vermoedelijk bestemd voor grofvuil. De brand veroorzaakte een aanzienlijke rookontwikkeling, wat tot schade leidde aan het gebouw.

Door de hitte van de brand sprongen drie ruiten van het trappenhuis. Hierdoor kon de rook zich verspreiden tot de appartementen op de derde verdieping. De rookontwikkeling zorgde voor veel onrust onder bewoners, maar gelukkig raakte niemand gewond.

Brandstichting aannemelijk

De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld, maar brandstichting wordt als aannemelijk beschouwd. De brandweer was snel ter plaatse en gebruikte grote ventilatoren om de flat te ontdoen van de rook. De woningcorporatie Intermaris zal het trappenhuis tijdelijk afsluiten totdat herstelwerkzaamheden zijn uitgevoerd.

De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand. Getuigen die mogelijk iets verdachts hebben gezien, worden opgeroepen om zich te melden.

Foto’s: Inter Visual Studio

Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

Jouw bedrijf op RegioPurmerend?

Bereik maandelijks 100.000+ regionale bezoekers

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

πŸ“«

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.