Fietsster aangereden op Wagenweg in Purmerend

Purmerend – Woensdagmiddag rond 14.45 uur is een fietsster aangereden door een auto op de kruising Wagenweg / Burg. d. Kooimanweg in Purmerend. De automobilist verleende geen voorrang, waardoor de vrouw met haar fiets ten val kwam.

Omstanders boden direct hulp en schakelden de hulpdiensten in. Het slachtoffer is door ambulancepersoneel behandeld en vervolgens naar het ziekenhuis overgebracht. Over de ernst van haar verwondingen is nog niets bekend.

De politie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. Het verkeer op de Wagenweg ondervond korte tijd hinder.

Foto’s: 112 spotter Purmerend

AANBEVOLEN ARTIKELEN

NET BINNEN

MEEST GELEZEN

Eén reactie

  1. Bijna 100% van de automobilisten verlenen geen voorrang aan fietsers op plaatsen waar ze wel voorrang hebben. Ze douwen hun auto gewoon ervoor/ernaast ertussen , ja als fietser trek je altijd aan het kortste eind. En als je ze erop aanspreekt krijg je een grote bek.

    Oplossing: voetgangers en fietser hebben altijd en overal voorrang!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *