🎯 Bereik 100.000+ inwoners per maand met een gratis bedrijfsprofiel. Klik hier
A7
🟒 Rustig
Jaagweg
🟒 Rustig
☁️
24Β°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Jordi Albers opnieuw lijsttrekker voor Gemeentebelangen Purmerend bij gemeenteraadsverkiezingen 2026

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Purmerend – Gemeentebelangen Purmerend (GBP) heeft Jordi Albers opnieuw aangewezen als lijsttrekker voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Tijdens de Algemene Ledenvergadering stemden de aanwezige leden unaniem in met zijn voordracht. Albers, sinds 2022 raadslid en fractievoorzitter, gaat daarmee verder aan het roer van de lokale partij die zich, volgens eigen zeggen, de afgelopen jaren nadrukkelijk in het politieke landschap heeft gevestigd.

Onder zijn leiding profileerde GBP zich als een partij die sterk inzet op het vergroten van de sociale woningvoorraad, het versterken van de invloed van inwoners op besluitvorming en het verbeteren van de gemeentelijke financiΓ«n. Volgens Albers is de hernieuwde voordracht een belangrijke steun in de rug voor het vervolg.

β€œIk ben trots dat ik ons sterke team ook de komende jaren weer mag aanvoeren”, zegt hij. β€œMet verfrissende en inhoudelijk sterke bijdragen heeft GBP zich in deze raadsperiode weten te positioneren als een partij met een duidelijke visie op de grote thema’s: de woningnood, de afstand tussen politiek en burger en de slechte staat van onze gemeentefinanciΓ«n. Met vol vertrouwen kijken wij vooruit naar de komende periode, waarin wij samen met inwoners voor een duidelijke koerswijziging gaan.”

Partijvoorzitter Rijn Buskoop onderschrijft die woorden. β€œOnder Jordi’s fractievoorzitterschap is GBP steeds vaker de partij die richting geeft aan het politieke debat. We hebben ons herkenbaar geprofileerd, een duidelijk alternatief geboden en dat ook vertaald in concrete resultaten. We zijn blij dat Jordi opnieuw onze fractie gaat leiden en zich samen met het hele team blijft inzetten om de ideeΓ«n van GBP voor een beter en mooier Purmerend en Beemster te realiseren.”

Met de herbenoeming van Albers hoopt de partij de ingezette lijn vast te houden en een stevige rol te spelen in de verkiezingen van 2026.

Foto: Gemeentebelangen Purmerend

Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

Jouw bedrijf op RegioPurmerend?

Bereik maandelijks 100.000+ regionale bezoekers

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

πŸ“«

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.