Purmerend – Wie nieuwsgierig is naar werken in de kinderopvang, is op woensdag 8 april 2025 van harte welkom tijdens de SKOP Open Avond in Kindcentrum Wheermolen in Purmerend. De avond is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over werken bij Stichting Kinderopvang Purmerend, beter bekend als SKOP.
De open avond is interessant voor zowel ervaren pedagogisch professionals als mensen die nadenken over een carrièreswitch. Bezoekers krijgen de kans om de organisatie van dichtbij te leren kennen en te ontdekken of werken in de kinderopvang bij hen past.
Tijdens de avond zijn er rondleidingen door Kindcentrum Wheermolen en kunnen bezoekers de sfeer proeven op de locatie. Ook is er volop gelegenheid om in gesprek te gaan met pedagogisch professionals, managers en HR-medewerkers van SKOP. Zij vertellen meer over het werk, de organisatie en de verschillende functies binnen SKOP.
Daarnaast is er speciale aandacht voor de BBL-opleiding Pedagogisch Medewerker Kinderopvang. GeΓ―nteresseerden kunnen hierover meer informatie krijgen en vragen stellen aan een docent van het Talland College. Daarmee is de avond ook bedoeld voor mensen die werken en leren willen combineren of op zoek zijn naar een stage- of leerwerkplek.
SKOP laat tijdens de open avond zien wat het betekent om te werken in een warme en deskundige organisatie, waar met passie wordt bijgedragen aan de ontwikkeling van kinderen.
Aanmelden is niet nodig; belangstellenden kunnen gewoon binnenlopen tussen 19.00 en 21.00 uur bij Kindcentrum Wheermolen aan de Luitstraat 2-4 in Purmerend. Meer informatie op de website van SKOP.


