Met een gesponsord artikel op RegioPurmerend bereik je 100.000+ bezoekers per maand! Binnen twee minuten online. Klik hier
A7
🟒 Rustig
Jaagweg
🟒 Rustig
☁️
13Β°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Pand gesloten voor drie maanden na vondst hennep gerelateerde goederen

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Purmerend – Op 1 augustus 2024 heeft burgemeester Ellen van Selm een bedrijfspand aan de Van IJsendijkstraat voor drie maanden gesloten.

In het pand op bedrijventerrein De Koog waren hennep gerelateerde goederen aangetroffen zoals een kweektent, koolstoffilters en droognetten voor het drogen van henneptoppen en bloempotten. 

De verschillende kweekattributen kwamen aan het licht tijdens een integrale controle op het bedrijventerrein op 16 april van dit jaar. Deze controle vond plaats in samenwerking met de politie. De spullen zijn in beslag genomen.

Hoewel er geen planten groeiden, was wel sprake van strafbare voorbereiding. Vanwege deze omstandigheden wordt het pand voor drie maanden gesloten.

Relevant artikel:

https://checkon.nl/regiopurmerend/hennepgerelateerde-goederen-gevonden-in-purmerend-tijdens-integrale-veiligheidscontrole/

Plaats een artikel op RegioPurmerend.nl

Breng jouw bedrijf, product, opening of initiatief onder de aandacht van een groot lokaal publiek. Met een gesponsord artikel op RegioPurmerend bereik je duizenden inwoners in Purmerend en omgeving. Lever eenvoudig je eigen verhaal, foto’s en links aan en binnen twee minuten kan jouw artikel online staan!

Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

πŸ“«

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.