Purmerend β De stad Purmerend speelt een hoofdrol in de nieuwste aflevering van Kopen zonder Kijken. Daarin staat het verhaal van Soraya en Jazz centraal, die samen met hun twee kinderen hopen op een nieuwe woonstart.
Al jaren zoekt het gezin naar meer ruimte. Hun huidige woning in Amsterdam begint te klein te worden, waardoor de wens voor een groter en toekomstbestendig huis steeds urgenter is geworden. De zoektocht bracht hen uiteindelijk bij het programma, waar ze de volledige regie uit handen geven.
Voor makelaar Alex van Keulen ligt er een flinke uitdaging: een geschikte woning vinden die voldoet aan alle wensen van het gezin. Daarbij kijkt hij zowel in Purmerend als in Almere. Uiteindelijk weet hij twee serieuze opties te selecteren. Wordt het Purmerend of Almere?
Grote sprong
Zoals gebruikelijk binnen het programma moeten Soraya en Jazz een grote sprong in het diepe wagen. Ze zetten hun handtekening zonder ooit binnen te hebben gekeken. Pas later ontdekken ze of de keuze daadwerkelijk aansluit bij hun verwachtingen en of het nieuwe huis voelt als thuis.
De presentatie van deze aflevering ligt in handen van Jamai Loman. De uitzending is te zien op maandag 30 maart om 20.30 uur op RTL 4. Wie niet wil wachten, kan de aflevering nu al bekijken via Videoland.
Kopen zonder kijken
In Kopen zonder Kijken vertrouwen deelnemers volledig op het team van experts. Naast Alex van Keulen zorgen bouwdeskundige Bob Sikkes en stylist Roos Reedijk ervoor dat de woning wordt beoordeeld Γ©n omgetoverd tot een passend thuis.


