Met een gesponsord artikel op RegioPurmerend bereik je 100.000+ bezoekers per maand! Binnen twee minuten online. Klik hier
A7
🟒 Rustig
Jaagweg
🟒 Rustig
β˜€οΈ
20Β°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Staatsloterij zoekt winnaar van 100.000 euro in Purmerend

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Rijswijk –Β Staatsloterij zoekt de winnaar van 100.000 euro die zich na de Droomsalaristrekking van 1 juli nog altijd niet gemeld heeft. Het Staatslot met nummer GB73465 is gekocht bij Primera Mika aan het Leeuwerikplein in Purmerend.

Het komt voor dat spelers hun winnende lot niet direct verzilveren. Daarbij gaat het altijd om loten die in de winkel zijn gekocht. Om de prijs te kunnen uitkeren, moet de winnaar zich met het Staatslot melden op het kantoor van Nederlandse Loterij, waar Staatsloterij onderdeel van is. De winnaar krijgt daar ook advies en begeleiding bij de nieuwverworven rijkdom. 

Zoeken naar winnende lot

β€œHet lot met dit prachtige bedrag is in de winkel gekocht, waardoor wij ook niet weten wie de gelukkige winnaar is”, zegt Bjorn Rosner, prijswinnaarbegeleider bij Nederlandse Loterij. β€œLoten in de winkel worden vaak gekocht door mensen uit de omgeving. Daarom roepen we iedereen in Purmerend nogmaals op om toch nog een keer thuis te zoeken naar het winnende lot.’’

Plaats een artikel op RegioPurmerend.nl

Breng jouw bedrijf, product, opening of initiatief onder de aandacht van een groot lokaal publiek. Met een gesponsord artikel op RegioPurmerend bereik je duizenden inwoners in Purmerend en omgeving. Lever eenvoudig je eigen verhaal, foto’s en links aan en binnen twee minuten kan jouw artikel online staan!

Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

πŸ“«

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.