Purmerend – Op zaterdag 13 september 2023 vormt de Koemarkt het decor voor een muzikale avond vol spektakel. Tijdens de Nazomerfeestweek organiseert Stichting Purmerend Marktstad een grootschalige Taptoe, waar vijf blaasorkesten het publiek zullen trakteren op indrukwekkende optredens.
De inloop start om 19.30 uur en het programma duurt tot 22.00 uur. Het belooft een dynamische avond te worden, met een mix van muziek, show en entertainment.

Op het programma staan optredens van DVS Junioren en DVS Senioren uit Katwijk, de Jachthoornkorps Showband uit Urk, de junioren van Adest Musica uit Sassenheim en Showband Tamarco uit Leiderdorp. Elke band brengt zijn eigen stijl en energie mee, waardoor het publiek een gevarieerd en meeslepend programma kan verwachten. Van krachtige marsmuziek tot meeslepende melodieΓ«n: de Taptoe heeft voor iedere muziekliefhebber wat te bieden.
De Koemarkt biedt een sfeervolle en ruime setting voor dit evenement. Bezoekers kunnen zich verheugen op een bruisende ambiance en een enthousiaste menigte die samenkomt om te genieten van dit muzikale spektakel.
Wie er niet live bij kan zijn, hoeft niets te missen. RTV Purmerend zendt de Taptoe rechtstreeks uit vanaf 20.00 uur via KPN (kanaal 1390), Ziggo (kanaal 34) en Delta (kanaal 12).




