Met een gesponsord artikel op RegioPurmerend bereik je 100.000+ bezoekers per maand! Binnen twee minuten online. Klik hier
A7
🟢 Rustig
Jaagweg
🟢 Rustig
☁️
13°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Wielrenner ernstig gewond in Ilpendam – traumaheli ingezet

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Ilpendam – Zondagmiddag rond kwart over één is op de Jaagweg in Ilpendam een fietser ernstig gewond geraakt. De wielrenner fietste op het fietspad, parallel aan de N235, en kwam daar hard ten val.

Vermoedelijk is het stuur van zijn fiets in elkaar geraakt met één of meer sturen van andere wielrenners. Gezien de ernst van het letsel, kwam de trauma-arts ter plaatse voor medische assistentie.

Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Foto’s: Inter Visual Studio / Stefan Roode


Plaats een artikel op RegioPurmerend.nl

Breng jouw bedrijf, product, opening of initiatief onder de aandacht van een groot lokaal publiek. Met een gesponsord artikel op RegioPurmerend bereik je duizenden inwoners in Purmerend en omgeving. Lever eenvoudig je eigen verhaal, foto’s en links aan en binnen twee minuten kan jouw artikel online staan!

Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

📫

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.