Deel dit artikel:

Poging tot plofkraak bij geldautomaat op John F. Kennedyplein in Purmerend

Purmerend – Bij een geldautomaat aan het John F. Kennedyplein in Purmerend heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een poging tot plofkraak plaatsgevonden. De ontploffing vond rond 03.00 uur plaats.

De daders probeerden via een toegangsdeur binnen te komen bij de geldautomaat. Dit mislukte, waarna zij op de vlucht sloegen. Voor zover bekend is er geen buit gemaakt.

Forensisch onderzoekers zijn ter plaatse bezig met sporenonderzoek. Ook heeft de politie direct onderzoek gedaan naar de toedracht van het incident en wordt gekeken of er camerabeelden beschikbaar zijn. Tot op heden zijn de verdachten nog niet aangehouden.

De afgelopen periode zijn geldautomaten opnieuw regelmatig doelwit van plofkrakers, wat bij omwonenden voor onrust zorgt. De politie roept getuigen op die iets verdachts hebben gezien of gehoord rond het tijdstip van de explosie zich te melden.

Foto’s: RVP media

De leukste uitjes door Belevenissen.nl

Aanbevolen artikelen