Deel dit artikel:

2 jaar verlenging TBS voor Purmerender (32) die ouders en sekswerker mishandelde

Alkmaar – De 32-jarige Marvin V. uit Purmerend blijft nog zeker twee jaar onder TBS. De rechtbank in Alkmaar heeft besloten de maatregel te verlengen, ondanks de bezwaren van V. tegen de gestelde diagnose en de voorgeschreven medicatie.

V. werd veroordeeld voor de mishandeling van zijn beide ouders en een sekswerker in het voorjaar van 2021. De rechtbank legde hem destijds een gevangenisstraf op en stelde hem onder TBS met dwangverpleging vanwege zijn psychotische stoornis en antisociale persoonlijkheidstrekken. Deskundigen waarschuwden toen al voor een grote kans op herhaling van gewelddadig gedrag.

V. betwist diagnose

Hoewel V. inmiddels weer contact heeft met zijn familie, betwist hij de diagnose schizofrenie die hem gesteld is. Volgens zijn advocaat herkent V. zich niet in de diagnose en wil hij graag een volledig nieuw onderzoek. 

Behandelingsproblemen

Het heeft anderhalf jaar geduurd voordat de behandeling van V. in de Oostvaarderskliniek in Almere kon beginnen. De rechtbank acht de verlenging van de TBS noodzakelijk om de maatschappij te beschermen en om V. de nodige behandeling te kunnen bieden.

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioPurmerend via WhatsApp.

De leukste aanbiedingen van Cadeau.nl

Aanbevolen artikelen

NET BINNEN

Meest gelezen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

📫

Mis geen belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.