Deel dit artikel:

Overleden persoon aangetroffen in het water bij Zeevangsdijkje in Edam

Edam – Maandagmiddag is een overleden persoon gevonden in het water bij Zeevangsdijkje in Edam. Dat heeft de politie bevestigd. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse na de melding.

De omgeving is afgezet en agenten zijn bezig met onderzoek. Over de identiteit van de persoon en de oorzaak van het overlijden is nog niets bekend.

De politie laat weten dat het onderzoek, naar de identiteit van de persoon en of er sprake is van een misdrijf, nog in volle gang is. Het Zeevangsdijkje is afgesloten voor verkeer.

Social media

Op sociale media doen geruchten de ronde dat het om een 80-jarige man uit Edam gaat, die sinds 22 oktober wordt vermist. Hij zou voor het laatst in zijn woonplaats zijn gezien, waarna elk spoor van hem ontbreekt.

Update 4 november:

Foto’s: 112 spotter Purmerend

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioPurmerend via WhatsApp.

De leukste aanbiedingen van Cadeau.nl

Aanbevolen artikelen

NET BINNEN

Meest gelezen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

📫

Mis geen belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.