Regio Purmerend, Regio Zaanstad, Regio Hoorn en Schiphol Regio zijn onderdeel van RegioMedia VOF

Regio Media
Speenkruid 5
1441 XA  PURMEREND

KvK: 67284728
BTW-nummer: NL856912517B01

Contact opnemen met ons kan op verschillende manieren. Hoe? Dat laten we graag aan u over.

Per mail:
Algemeen: mail@regiopurmerend.nl
Redactie: redactie@regiopurmerend.nl
Fotoredactie: fotoredactie@regiopurmerend.nl
Adverteren: adverteren@regiopurmerend.nl

Per telefoon:

0299-676727

Wilt u liever telefonisch contact? Vul dan uw gegevens in op de Bel Mij pagina. Wij nemen doorgaans binnen een uur contact met u op.



Rob Klaucke

Rob Klaucke
Hoofdredactie
Fotograaf
Columnist
Vormgever
Websitebouwer
Acquisitie en verkoop
rob@regiopurmerend.nl
06 – 10040525


Eline Ploch

Eline Ploch
Hoofdredactie
Columnist
Verslaggever
Vormgever
Websitebouwer
Social Media specialist
eline@regiopurmerend.nl
06 – 24260998


Cees Baerts
Redacteur
Journalist
Fotograaf
Documentairemaker
Acquisitie en verkoop
cees@regiomedia.nl
06 – 83702258


Mihlo Baerts
Fotograaf

06 – 48644219