Purmerend – De politie in Purmerend is op zoek naar twee mannelijke verdachten die op donderdag 11 december rond 17.30 uur een persoon hebben beroofd onder dreiging van een steekwapen. Het incident vond plaats in het Leeghwaterpark. De recherche is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden. Ook camerabeelden en andere tips zijn welkom.
Het slachtoffer reed op een fatbike richting huis toen twee mannen plotseling voor hem verschenen. Ze bedreigden hem met een steekwapen en eisten dat hij zijn spullen zou afgeven. Nadat zij de buit hadden bemachtigd, gingen de verdachten ervandoor op de fatbike van het slachtoffer.
Signalementen:
De eerste verdachte is een man van naar schatting tussen de 17 en 25 jaar oud. Hij heeft een gezet postuur, is ongeveer 1.75 meter lang en droeg een zwart trainingspak zonder jas. Zijn gezicht was bedekt met een zwarte balaclava en hij sprak Nederlands. De tweede verdachte is eveneens een man van ongeveer 17 tot 25 jaar oud, met een gezet postuur. Zijn lengte is niet bekend. Hij droeg een zwart trainingspak met een zwarte jas en had ook een zwarte balaclava (bivakmuts) op. Hij sprak eveneens Nederlands.
De politie vraagt iedereen die vrijdagavond 11 december rond 17.30 uur iets opvallends heeft gezien in het Leeghwaterpark in Purmerend zich te melden. Camerabeelden, bijvoorbeeld van een deurbelcamera, bewakingssysteem of dashcam, kunnen zeer waardevol zijn voor het onderzoek.
Getuigen kunnen contact opnemen met de Opsporingslijn via 0800-6070. Anoniem melden kan via 0800-7000. Meer informatie is te vinden op meldmisdaadanoniem.nl.
Relevante artikelen:
Deel dit bericht:
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen op Threads (Wordt in een nieuw venster geopend) Threads









