Deel dit artikel:

Speedweek in Noord-Holland, elf rijbewijzen ingenomen “3222 snelheidsovertredingen geconstateerd”

Regionaal – Afgelopen week heeft het Team Verkeer van de politie samen met hun collega’s van de basisteams van de eenheid Noord-Holland intensief gecontroleerd op een van de grootste oorzaken van verkeersongevallen: snelheid.

Door middel van laser- en radarapparatuur zijn in de hele eenheid Noord-Holland 3222 snelheidsovertredingen geconstateerd. In 198 gevallen waren de overtredingen zo extreem (overschrijding van 20 km/u of meer) dat de bestuurders staande gehouden zijn. Van elf bestuurders is het rijbewijs ingenomen omdat zij 50 kilometer of meer te hard reden. 

Roadpol, een samenwerkingsverband van Europese verkeerspolitie, organiseerde ook een flitsestafette. Omdat dit samenviel met de speedweek zijn de resultaten daarvan ook opgenomen in het totaal

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioPurmerend via WhatsApp.

De leukste aanbiedingen van Cadeau.nl

Aanbevolen artikelen

NET BINNEN

Meest gelezen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

📫

Mis geen belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.