Deel dit artikel:

Vrouw aangevallen door stier in Wijdewormer

Wijdewormer – Vrijdagmiddag rond drie uur is op de Jisperdijk in Wijdewormer een vrouw gegrepen door een van haar eigen stieren. Het incident gebeurde vlak voor Jisp.

De vrouw is aangevallen door een van haar eigen stieren. De vrouw houdt op haar eigen terrein drie stieren. Het naastgelegen melkveebedrijf heeft meegeholpen om de drie stieren rustig te krijgen. Dit gebeurde met pijlen om ze onder controle te krijgen. Uiteindelijk zijn de stieren door een veehandelaar meegenomen en zijn ze ondergebracht op een locatie in de buurt.

Zowel de traumahelikopter als politie, brandweer en ambulances werden naar de locatie geroepen. De vrouw is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De Jisperdijk is dicht.

Update:

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioPurmerend via WhatsApp.

De leukste aanbiedingen van Cadeau.nl

Aanbevolen artikelen

NET BINNEN

Meest gelezen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

📫

Mis geen belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.