Deel dit artikel:

Gewelddadige beroving in Purmerend: politie zoekt getuigen

Purmerend – Dinsdagmiddag rond 16.40 uur heeft een gewelddadige beroving plaatsgevonden op de Johanna Naberstraat in Purmerend. Een minderjarige jongen werd door drie onbekende personen aangesproken ter hoogte van de fietsenstalling bij een nabijgelegen school. Een van de verdachten eiste dat hij zijn fiets afstond. Toen een vriend van het slachtoffer probeerde in te grijpen, werd hij mishandeld.

Na de beroving vluchtte een van de verdachten op de gestolen fiets in onbekende richting. Gelukkig raakte niemand ernstig gewond.

Signalement van de verdachte

De politie is op zoek naar een man met het volgende signalement:

  • Leeftijd: 15-16 jaar
  • Lengte: ongeveer 1.70 – 1.75 meter
  • Donkere huidskleur
  • Zwart, krullend haar
  • Donkerkleurige jas (mogelijk blauw of paars)
  • Groene broek
  • Rood/zwarte schoenen

Oproep aan getuigen

De politie doet onderzoek en roept getuigen op zich te melden. Heeft u iets gezien of beschikt u over camerabeelden van de omgeving tussen 16.30 en 17.00 uur? Bijvoorbeeld van een dashcam of deurbelcamera? Upload deze dan via het tipformulier.

Daarnaast kunt u contact opnemen met de politie via 0900-8844. Anoniem een tip doorgeven kan via 0800-7000.

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioPurmerend via WhatsApp.

De leukste aanbiedingen van Cadeau.nl

Aanbevolen artikelen

NET BINNEN

Meest gelezen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

📫

Mis geen belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.