Purmerend – Goed nieuws voor fietsers en voetgangers: een deel van het Oudelandsdijkje is sinds deze week weer opengesteld voor fietsers en voetgangers.
Het gaat om het traject tussen de Bovenlandsestraat en de Linnaeuslaan. Hier is het vernieuwde fietspad inmiddels in gebruik genomen, compleet met een apart loopgedeelte voor voetgangers.
Toch blijft het Oudelandsdijkje richting Ilpendam voorlopig nog gesloten. Volgens de gemeente Purmerend duurt de afsluiting daar nog tot 18 augustus. In de tussentijd blijft er een omleidingsroute van kracht via de Jaagweg voor fietsers die richting Ilpendam willen reizen.

De werkzaamheden verlopen volgens de gemeente volgens planning. Als alles volgens schema blijft verlopen, zal het volledige Oudelandsdijkje tot aan Ilpendam vanaf eind augustus weer toegankelijk zijn.
Relevant artikel:









