Purmerend – Na een serie geweldsincidenten is het opnieuw raak in de Weverstraat in Purmerend. Rond 01.15 uur was er een explosie bij dezelfde woning waar donderdagavond een schietpartij was. Door de explosie ontstond ook brand.
Volgens getuigen was er een harde klap te horen. Hierna brak er brand uit in de woning. Drie personen moesten naar het ziekenhuis, omdat zij rook hadden ingeademd. Ondanks dat de brand snel onder controle was, is de schade aanzienlijk.
Deze aanslag is de vijfde in een rij van geweldsincidenten. Gisteren meldde de politie een 20-jarige Purmerender te hebben aangehouden. Hij zou betrokken zijn bij een explosie in een woning en drie schietpartijen. Alle incidenten vonden plaats tussen 11 april en 14 april.
De politie heeft de zaak in onderzoek en vraagt met klem of mensen met informatie over deze zaak, zich willen melden bij de politie,
Foto’s: Inter Visual Studio – Stefan de Roode



Relevant artikel:
Purmerender aangehouden voor reeks geweldsincidenten van afgelopen week


