🎯 Bereik 100.000+ inwoners per maand met een gratis bedrijfsprofiel. Klik hier
A7
🟒 Rustig
Jaagweg
🟒 Rustig
β˜€οΈ
13Β°

Bedrijven

Vind regionaal

Aanbiedingen

Profiteer mee

Vacatures

Bekijk vacatures

Evenementen

Wat doen we?

Ernstige mishandeling tijdens braderie in de Gors: politie zoekt getuigen

Maak RegioPurmerend je Google-favoriet

Purmerend – Bij een braderie op het Zwanebloem in Purmerend is op zondag 6 oktober 2024 een bezoeker ernstig mishandeld. Het incident vond plaats tussen 19.15 uur en 20.00 uur tijdens het evenement “Plein is te klein” bij Winkelcentrum de Gors.

Volgens de politie bevond het slachtoffer zich nabij het podium toen hij plotseling op zijn hoofd werd geslagen. De klap was zo hevig dat het slachtoffer het bewustzijn verloor. Hij is na de mishandeling overgebracht naar het ziekenhuis. Tot op heden kampt hij met de gevolgen van zijn verwondingen.

De politie is dringend op zoek naar getuigen die meer weten over dit incident. Was u aanwezig bij het evenement of heeft u iets gezien dat kan helpen bij het onderzoek? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Anoniem informatie delen kan ook, via 0800-7000. Het zaaknummer is 2024223829.

Het incident heeft plaatsgevonden in de laatste uren van de braderie, welke duurde van 11.00 uur tot 21.00 uur. De politie hoopt dat bezoekers die zich toen in de buurt van het podium bevonden, bruikbare informatie kunnen delen.


Blijf direct op de hoogte

Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon. Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

AANBIEDINGEN DEZE WEEK

Misschien ook interessant:

Jouw bedrijf op RegioPurmerend?

Bereik maandelijks 100.000+ regionale bezoekers

112 NIEUWS

Blijf op de hoogte!

Ontvang het belangrijkste nieuws uit Purmerend en de regio elke week in je mailbox.

Nieuws uit de regio

πŸ“«

Ontvang belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving in je mailbox

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.