Woning aan de Kolkstraat voor drie maanden gesloten “handelshoeveelheid hennep”

Purmerend – De politie heeft op 27 juni 2024 in een woning aan de Kolkstraat in de binnenstad van Purmerend een handelshoeveelheid hennep aangetroffen. Deze woning is op 19 augustus 2024 voor 3 maanden gesloten.

De woning kwam in korte tijd vaak in beeld bij de politie in verband met overlastmeldingen en anonieme meldingen via Meld Misdaad Anoniem. In de woning werden 700 gram henneptoppen en 60 lege lachgascilinders aangetroffen.

Bevoegdheid

De burgemeester is volgens de Opiumwet bevoegd om de woning te sluiten. Dit mag alleen voor een bepaalde periode en als er sprake is van de aanwezigheid van meer drugs dan voor eigen gebruik. Het besluit van burgemeester Van Selm betekent dat de huidige gebruiker(s) en anderen de woning voor 3 maanden niet mogen betreden.

Op de woning zijn posters geplakt met de tekst ‘verzegeld’ en ‘drugspand gesloten’. De sluiting is bedoeld om te doorbreken dat de woning bekend staat als drugspand en om de openbare orde te herstellen.

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Purmerend, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioPurmerend via WhatsApp.

De leukste aanbiedingen van Cadeau.nl

Aanbevolen artikelen

NET BINNEN

Lokale partners

Kriti Purmerend

Restaurant

Kriti Purmerend is een Grieks restaurant gevestigd aan de Neckerstraat in Purmerend. Het restaurant staat bekend om zijn traditionele Griekse gerechten. Op de menukaart staan verschillende klassieke gerechten uit de Griekse keuken.

Gem. prijs: €18 – €28

Reactietijd: 2 minuten

Meest gelezen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

📫

Mis geen belangrijk nieuws uit Purmerend

Ontvang 1x per week een overzicht van het belangrijkste nieuws uit Purmerend en omgeving.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.