Kleine heftige brand op boot in Edam

Edam – De brandweer van Edam en Volendam werd rond de klok van 14.40 uur gealarmeerd voor een scheepsbrand in de haven aan de Zeevangsdijk. Er woedde een kleine heftige brand achter in het schip.
Twee personen zijn licht gewond geraakt door inhalatie van de rook. Deze zijn ter plaatse door het ambulance personeel nagekeken en hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
#Scheepsbrand # Zeevangszeedijk #Edam Sein brandmeester gegeven. Kleine heftige brand geweest achter in schip. Brandweer nu nog aan het ventileren. Vermoedelijke oorzaak een stootwil tegen de uitlaat.
— Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (@VrZW) August 11, 2018
Foto’s: Haico Kats – meer foto’s op www.regio11.nl
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |