16.1 C
Purmerend
donderdag 17 juli 2025
Home112Politie neemt wapens in beslag bij controle bromfiets

Politie neemt wapens in beslag bij controle bromfiets

Purmerend – Op woensdag 15 november controleerden politieagenten twee personen op een bromfiets op de Hoornselaan te Purmerend.

Tijdens de controle troffen ze een nepvuurwapen en een mes aan. Tegen de personen is proces-verbaal opgemaakt. Eenmaal voor het voorhanden hebben van een voorwerp welke voor afdreiging geschikt was (nepvuurwapen) en eenmaal voor overtreden van de gemeentewet (apv) vanwege het mes.

Het betrof een mes die niet strafbaar gesteld was volgens reguliere wetgeving (Wet Wapens en Munitie), maar vanwege het messenverbod in de gemeente Purmerend kon de politie wel optreden.

De politie geeft aan ouders mee om vaker hun kind te checken om te kijken wat deze meeneemt de straat op. Dit voorkomt een strafblad.

Gerelateerde artikelen

1 REACTIE

  1. Hebben ze de wannabe gangsters thuis afgeleverd en even een gesprekje met de ouders gemaakt…nee hè PB opgemaakt dat gaat echt helpen hoor!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Onze Socials

10,342FansLike
2,733VolgersVolg
1,637VolgersVolg

Het weer

Purmerend
half bewolkt
16.1 ° C
17.2 °
15 °
79 %
0.9kmh
55 %
do
23 °
vr
25 °
za
29 °
zo
21 °
ma
21 °

Laatste berichten

Laatste reacties