
Ilpendam, Purmerend – Dinsdagochtend 4 juli 2017 heeft een motoragent op de Jaagweg vijf bestuurders staande gehouden en bekeurd. Bij de politie waren meldingen binnen gekomen over ongewenst weggedrag van vooral motorrijders.
Tijdens de controle, tussen 8:20 en 9:50 uur, waren vier van de vijf overtreders inderdaad motorrijders. De bestuurders negeerden het inhaalverbod en kregen ter plekke een boete van 230 euro.
Wegwerkzaamheden
Op de Jaagweg wordt gewerkt aan de aanleg van een vrijliggende spitsbusbaan. De tijdelijke rijstroken zijn hierdoor erg smal en om die reden is de snelheidslimiet verlaagd tot 50 km per uur. In verband met de veiligheid van de verkeersdeelnemers en de mensen die aan de weg werken, zal de politie de komende tijd vaker controleren.
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |
Hoe denkt EBS de rijtijden van de bussen naar Amsterdam te halen? Mag toch aannemen dat deze ook op snelheid bekeurd worden als ze sneller dan 50 km/h rijden.
Op zich niets op af te dingen, maar wanneer worden mensen met dezelfde bekeuring geconfronteerd die veel te langzaam op de jaagweg rijden terwijl het niet nodig is. Die veroorzaken mede het inhaalgedrag !