
Purmerend – Vanavond maakte het TV programma Opsporing Verzocht van AVROTROS de eerste resultaten bekend van de uitzending van verleden week waarin de overval op een geldloper in de Koestraat werd behandeld. De overval op de geldloper was op 21 december 2016.
Het TV programma gaf aan dat er tot nu toe veertien tips zijn binnengekomen en dat het onderzoek weer in volle gang is. Volgens het TV programma zijn er namen genoemd, is er getipt over de kleding van de daders en waar het geld van de overval was aangeboden. Dit geld zou door een zogenaamde overvalknop in de geldkoffer onbruikbaar zijn gemaakt.
Nog steeds kunt u uw tips kwijt indien u meer informatie heeft. Dit kan op de gebruikelijke telefoonnummers van de politie of via het tipformulier op: https://opsporingverzocht.avrotros.nl/tips/
Bekijk hieronder de uitzending van verleden week.
Relevante artikelen:
Overval geldloper ING Koestraat in Opsporing Verzocht (video)
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |