12.1 C
Purmerend
donderdag 5 juni 2025
HomePurmerendLeerlingen SG Nelson Mandela sluiten lesprogramma af in de raadzaal

Leerlingen SG Nelson Mandela sluiten lesprogramma af in de raadzaal

Purmerend – SG Nelson Mandela sloot vandaag het lesprogramma over de fusie Beemster-Purmerend af in de raadzaal van Purmerend.

De 120 leerlingen van VMBO 4 gingen met burgemeesters Don Bijl en Joyce van Beek en wethouders Thijs Kroese en Jos Dings in gesprek over hoe toekomstig Purmerend eruitziet. De leerlingen waren zeer goed voorbereid op het bezoek door verschillende lessen over lokale politiek en de fusie. Er volgde een presentatie met daarin door leerlingen ingezonden plannen voor de nieuwe gemeente Purmerend. De onderwerpen voorzieningen in het centrum, openbaar vervoer en sportaccommodaties kwamen veelvuldig aan bod.

De bestuurders zijn onder de indruk van de betrokkenheid en ideeën van de leerlingen. Het lesprogramma krijgt waarschijnlijk volgend schooljaar een vervolg.

Gerelateerde artikelen

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Onze Socials

10,269FansLike
2,728VolgersVolg
1,637VolgersVolg

Het weer

Purmerend
half bewolkt
12.1 ° C
12.8 °
11.1 °
62 %
4.5kmh
77 %
do
16 °
vr
17 °
za
17 °
zo
15 °
ma
16 °

Laatste berichten

Laatste reacties