Mislukte woningoverval Volendam

Volendam – In de nacht van woensdag 17 op donderdag 18 april omstreeks twaalf uur hebben twee mannen geprobeerd een woningoverval te plegen in Volendam. Dit gebeurde aan de Boegstraat.
Twee jonge mannen, zwart gekleed met zwarte sjaals voor hun gezichten, stormden de woning binnen. De overval mislukte echter en er is niets buit gemaakt. Via Burgernet maakte de politie de bewoners alert op de verdachten. Zij zijn nog niet aangehouden.
Foto’s: Inter Visual Studio / Lorenzo Derksen
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |