PVV doet definitief mee met verkiezingen Purmerend

Purmerend – De PVV van Geert Wilders doet definitief mee aan de gemeenteraadsverkiezingen in Purmerend. Ook in 3 andere Noord-Hollandse steden gaat de partij meedoen met de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018.
Geert Wilders: “Ik ben blij dat ik vandaag bekend kan maken dat de PVV in 30 gemeenten zal meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen. Miljoenen Nederlanders kunnen op 21 maart stemmen op een partij die ook lokaal als enige echt opkomt voor onze cultuur, onze identiteit, onze vrijheid en dus tegen de islamisering. Die verstevigde basis gaan we de komende jaren verder uitbouwen. Daar verheug ik mij op!”
Shirley Soenjoto gaat als lijsttrekker van de PVV Purmerend aan de gang. Wie er verder op de lijst staan is nog onbekend.
Update: Het NHD meldt dat afgelopen vrijdag een tweede kandidaat raadslid uit eigen beweging is gestopt.
PVV zet opmars door van 2 naar 30 gemeenten!! #GRverkiezingen2018 #StemPVV
Lees het hele persbericht: https://t.co/GEaTWlxs32 pic.twitter.com/suE5cq3yaL
— Geert Wilders (@geertwilderspvv) December 22, 2017
Geert Wilders heeft eerder drie kandidaten uit Purmerend bekend gemaakt. Hiervan is Zayhira Simmons inmiddels opgestapt.
Die is nog niet rond, ze zijn op zoek naar minimaal 10 kandidaten. Zelf ben ik weggegaan omdat ik vond dat er te weinig werd gekeken naar wat er zich in de stad afspeelt.
— Zayhira Simmons (@ZayhiraS) November 25, 2017
Relevante artikelen:
Wij maken met veel plezier het nieuws. Vond u dit een interessant artikel? Waardeert u ons als nieuwsmedium? Druk dan af en toe op onderstaande knop. 1x per week? 1x per maand? 1x per kwartaal? Gewoon waar u zich goed bij voelt! Zo stelt u ons in staat om nieuws te blijven maken voor iedereen! |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |